środa, 17 marca 2010


Uwielbiam wzory przęsełkowo - frywolitkowe w technice pergaminowej. Ten wzór jajeczka zaprojektowała moja przyjaciółka bjutus  a ja  wykonałam. Bjutus - Asia to niezwykle zdolna bestyjeczka - świetnie sobie radzi z techniką pergaminową a także projektuje wzory. Niedawno spotkał mnie ogromny zaszczyt - Asia zaprojektowała wachlarz dla mnie i ochrzciła go imieniem: "Wachlarz Amelia". Same zobaczcie - po prostu szczęka opada. Czuję się niezwykle poruszona i zaszczycona!!!!  Projekt czeka i na moje wykonanie - nie będzię lekko...
pozdrawiam cieplutko

9 komentarzy :

u Alojka pisze...

Podobne jajeczko stoi u mnie od zeszlego roku oprawione w ramke, teraz w tym szczegolnym okresie bardziej wyeksponowane, pisze o jajeczku bjutuska. Twoje Haniu w niczym nie odbiega od wykonania "bestyjeczki". Wachlarz jest piekny i wykonasz go rowniez pieknie.
Co znaczy ta dziobanina przeselek to ja wiem, to trzeba zrobic zeby wiedziec.I nie wystarczy tylko robic, tez wiem cos na ten temat ( ha, ha)

Joanna/bjutus pisze...

Och Ty.... Bestyjeczka to z Ciebie też jest niezła, a w projektowaniu też jesteś świetna, tylko trzeba Ci parę kuksańców dać. I mam nadzieję, że swoje projekciki też niedługo pokażesz, a ja będę miała okazję zrobić coś wg Twojego wzorku. A jajo wyszło ślicznie i te Twoje ząbki na przęsełkach są jeszcze mniejsze niż moje :D

Penelopa pisze...

Zachwycam się precyzją wykonania.
Pozdrawiam.

Konwalia Amelii pisze...

Jolu to też moje kolejne wykonanie tego wzoru - zeszłoroczne zachwycało mnie ale wtedy :-))Moim zdaniem teraz wyszło o niebo lepiej.

Asiu już niedługo moje próby projektowe :-))

Penelopo dziękuję za odwiedziny, niezmiernie mnie to raduje i motywuje :-))

Anonimowy pisze...

Śliczne prace robisz :) A wachlarz nazwany Własnym imieniem toż to zaszczyt :) Gratuluję a blog dodaję do ulubionych :)

Anonimowy pisze...

Un magnifique travail de fou toutes cs DECOUPES Félicitation j'adore merci pour ton passage chez moi marie960

Mamisette pisze...

Hi Amelii,
thank's very much for your comment !
Your egg is very , very beautiful !!!I love it very much ...
Greetings .

Amanda pisze...

Hi Amelii, thank you so much for your kind comment on my work. Your work is fantastic!!! I love all your parchment as well as the decoupage. True creations of beauty! I will be back to see more.
Could you kindly put a translater on your blog please? We would love to read what you are telling :-)

Pasjoneria pisze...

Prześlicznie zrobiłaś to jajeczko, a wachlarz przecudny jak i jego nazwa :) Teraz już nie miałabym chyba tyle cierpliwości co kiedyś do Pergamano . Brawo !!!